menu close menu

Aktualności

Ślub Patrycji i Pawła

W sierpniu mieliśmy niezwykłą przyjemność wykonać dekorację dla naszych przyjaciół Patrycji i Pawła, dzięki którym między innymi istnieje nasza strona:). Oboje kochają naturę i są zwolennikami dekoracji ,,polnych”, naturalnych.

Wesele odbyło się w sali konferencyjnej Hotelu Tęczowy Młyn, gdzie spotkaliśmy się z niezwykłą życzliwością Pani Agaty.
Ponieważ zostaliśmy wtajemniczeni we wszystkie aspekty organizacyjne możemy śmiało stwierdzić, iż dla Pani Agaty nie ma rzeczy nie do załatwienia, a wszystkie prośby Młodych realizowane są niemalże od ręki.

Ale zacznijmy od początku:) W bukiecie Panny Młodej połączyliśmy drakiew, agapanthusa, hortensje, jeżyny, kłosy, chabry i wiele drobnych holenderskich dodatków. W nawiązaniu do sukni łodygi okleiliśmy koronką i kobaltową wstążką.
Zwieńczeniem była broszka w kolorze kolczyków, która dodała bukietowi odrobinę nienachalnej elegancji.

bukiet polny

Do ślubu Państwo Młodzi pojechali dużym fiatem. Hortensja i drakiew jest zbyt delikatna, aby przetrwała wiele godzin bez wody. Wykonaliśmy więc dekoracje w autocorso dzięki czamu kwiaty przez cały dzień zachowały świeży wygląd.

fiat P

Sala konferencyjna jak i cały Hotel są w mocno nowoczesnym stylu. Ponieważ nasi Młodzi wybrali tę sale, a dekoracja miała być polna postanowiliśmy połączyć oba ich życzenia.

pieniek

Do pieńka przymocowaliśmy konstrukcję nawiązującą do parasola. Nakleiliśmy na nim motyw kogutków, który pojawił się także na zaproszeniach i winietkach (www.amazing-day.pl) Zależało nam aby nasze drzewko-parasol było spersonalizowane;)

teczowy mlyn 5

Na wykonanej przez nas konstrukcji z aluminiowego drutu zamieściliśmy kwiaty storczyka (Wanda). Miały one elegancją nawiązać do charakteru sali. Są to jedne z niewielu kwiatów, które tak doskonale sprawują się bez wody. Aby storczyk przetrwał nawet 2 tygodnie należy zabezpieczyć łodygę specjalnym klejem do kwiatów żywych.

parasol 1

Serwetki przewiązaliśmy sznurkiem w kolorze ciemnej zieleni dołączając kłosy zboża.

serwetka77

Tradycyjne winietki przewiązaliśmy sznurkiem przymocowując je do gruszek. Ponieważ bukiet Panny Młodej miał być z akcentami błękitu, sala była bordowa, a na winietkach mieliśmy wiele różnych odcieni stwierdziliśmy, że nie będziemy rezygnować z żadnego z tych kolorów.

gruszka

Na stołach postawiliśmy cynkowe naczynka z kwiatami oraz świece w odcieniach bordo/czerwień nawiązujące do koloru ścian.

teczowy mlyn 3

teczowy mlyn 7

teczowy mlyn 8

Serdeczne podziękowania za cudowną zabawę!!!

Artykuł i zdjęcia: Dekoracje Vanilla

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>