menu close menu

Aktualności

Pani Wiosna w zimie – ślubna wizja Agaty

Gdy nasz ślub tuż za rogiem, a zima nie chce odejść nie dajmy się zdołować i wyjdźmy na przeciw szarym chmurom. Sami sięgnijmy po kolory wiosny i bawmy się nimi bez opamiętania.

bukietslubnycraspedia

Ślubna wizja Agaty pełna była intensywnych kolorów, bardzo mieszanych kwiatów i wielkiej dozy radości. W bukietach ślubnych część kwiatów występuje pojedynczo, aby ustąpić miejsca innym m.in.: eustomy, maki, goździki, róże gałązkowe (Fire Flash), goudsbloem, ornitogalum, cantedeski, clivie, mikołajki, calanchoe, pełniki, craspedie, hiperycum, vax.

Bukiety druhen zostały wykonane do kompletu z mniejszej ilości kolorowych kwiatów. W butonierkach Panów także nie zabrakło wiosny (vav, calanchoe, mikołajek, craspedia).

2

W stonowanym kolorystycznie Kościele (p.w. Józefa Oblubieńca w Kielcach) kolorowe kwiaty sprawdziły się  doskonale. Mimo swych niewielkich gabarytów, ale dzięki bogatej kolorystyce były dobrze widoczne od samego wejścia.

Dodatkowym akcentem były kolorowe wstążki dodane do stojaków ze świecami po dwóch stronach klęczników. Przy ławkach gości znalazły się pojedyncze gałązki vaxu i alstromerii z dodatkiem wstążek w kolorze mocnego błękitu i amarantu.

koscioljozefaoblubienca1

koscioljozefaoblubienca

Po uroczystości ślubnej przenieśmy się do Dworku w Cisowie k. Kielc, gdzie miało miejsce kolorowe wesele. Dzięki neutralnym kolorom sali mogliśmy pozwolić sobie na zupełnie dowolny dobór barw. Ponieważ Dworek znajduje się w otoczeniu drzew postanowiliśmy nawiązać dekoracją do pięknego otoczenia. Drzewa przemalowaliśmy na mocny turkus z delikatnymi przecierkami. Aby dodać więcej koloru ze szklanych tub oraz sprzed kompozycji Pary Młodej wypuściliśmy kolorowe wstążki. Na drewnianych pieńkach rozmieściliśmy kolorowe świece w zestawieniu z różnymi odcieniami grysu.

dworekcisow11

cisow11b

dworekcisow11a

Poniżej kolorowe bukiety dla rodziców.

bukiet 56bukiet ze slonecznikiem

 

 

 

Zdjęcia: Dekoracje Vanilla®
Artykuł: Dekoracje Vanilla®

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>