menu close menu

Aktualności

Cantedeskia nowocześnie

Dziś prezentujemy prostą i nowoczesną dekorację z wykorzystaniem traw i cantedesek. Dekoracja ta mimo braku wyraźnych akcentów kolorystycznych jest dobrze widoczna ze względu na wypuszczone wysoko, sztywne trawy.

Choć cantedeskia w ostatnich czasach stała się niezwykle popularna mało kto wie, że występuje w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. U nas najczęściej można ją spotkać w bieli, ecru i bladym różu. Na całym świecie występuje w wielu odcieniach fioletu, pomarańczu, pastelowych i mocnych żółcieniach, czerwieni i czerni. Cantedeskia jest dostępne przez cały rok.

bukiet12d1

Tych którzy lubią prostą ekstrawagancję zachęcamy do sięgnięcia po ten właśnie niezwykle wdzięczny kwiat. Jest bardzo odporna na brak wody dlatego doskonale nadaje się do włosów lub na butonierkę. Sprawdzi się ona także na masce samochodu, wytrzymując wysokie temperatury znacznie dłużej niż większość popularnych kwiatów.

bukiet13b1

Na przestrzeni wielu lat kwiaty te kojarzyły się głównie z florystyką funeralną. Ich nieodparty urok sprawił jednak, że zdecydowanie powróciły na ślubne salony i są czołówce najczęściej wybieranych kwiatów w bukietach ślubnych.

ameliowka3

ameliowka2

Artykuł i zdjęcia: Dekoracje Vanilla

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>