menu close menu

O nas

Witamy na naszej stronie!

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą ofertą.

KILKA SŁÓW O NAS;)

Studio Vanilla to pracownia florystyczno-dekoratorska tworzona przez trio plastyków:
mgr Grafiki i Sztuk wizualnych oraz dyplomowaną Konsultantkę ślubną – Joannę Kitę, mgr Rzeźby – Ewę Sińczak oraz technika rzeźby-Annę Rysińską. Transportem i zamówieniami zajmuje się niezastąpiony Mateusz Kita.

Naszą specjalnością oraz pasją są ślubne aranżacje. Z przyjemnością zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa wymarzoną scenerię tego cudownego wydarzenia. Każda dekoracja powstaje po indywidualnych konsultacjach z Parą Młodą, aby w 100% spełnić Państwa oczekiwania i marzenia o perfekcyjnym ślubie.
Wszystkie spotkania są bezpłatne.

l9

GDZIE MOŻNA NAS ZNALEŹĆ?

Nasza siedziba mieści się przy ul.Plac Wolności3, ale świadczymy usługi na terenie całego woj. Świętokrzyskiego, a także poza jego granicami.

 

 

1 milion stars

CO OFERUJEMY?

Oferujemy obszerny zakres usług florystycznych m.in.: bukiety ślubne i butonierki,kompozycje kwiatowe w szkle i na stojakach, biżuterię floralną, bukiety i kosze kwiatowe dla rodziców, girlandy kwiatowe, kompozycje dla firm oraz klientów indywidualnych.

 

manor house1

W swoich aranżacjach wykorzystujemy: świece, różnorodne naczynia, pikowane parawany, metalowe konstrukcje,
bramy kwiatowe, stojaki, kurtyny świetlne,  tradycyjne i nowoczesne dodatki.
Proponujemy niezwykle efektowne dekoracje sufitowe w postaci lampionów oraz draperie
w szerokiej gamie kolorystycznej.

 

fontannaalkoholowa

 

Ponadto proponujemy: pokrowce na krzesła, fontannę czekoladową i alkoholową, czekoladziarkę (grzane wino, piwo, czekolada), serwetki, dekorację wiejskiego stołu.

 

poczta kwiatowa 32W KWIACIARNI

W naszym lokalu na co dzień znajdą Państwo: kwiaty cięte i doniczkowe, ceramikę, szkło, bibeloty, obrazy i grafiki na specjalne zamówienia. Zdjęcia przykładowych bukietów, kompozycji oraz koszy okolicznościowych znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce Kwiaciarnia http://dekoracjevanilla.pl/uncategorized/bukiety-okolicznosciowe/


bukiet z anemonamiKWIATY Z CAŁEGO ŚWIATA

Ponieważ kupujemy kwiaty prosto z Holandii możemy zapewnić trwałość i świeżość wszystkich zamówionych kompozycji. Umożliwia nam to dostęp do kwiatów z całego świata, rzadkich gatunków, roślin w trudno dostępnych kolorach.

 

DOPIĘCI NA OSTATNI GUZIK, CZYLI KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBÓW

Nasze doświadczenie w branży ślubnej, a także profesjonalne szkolenie pozwoliło nam na poszerzenie oferty o kompleksową organizację uroczystości. Dzięki doskonałej znajomości rynku, śledzeniu trendów oraz całej zgromadzonej wiedzy na temat najlepszych i sprawdzonych firm pomożemy Państwu zrealizować marzenie o tym wyjątkowym i niepowtarzalnym dniu.

my4

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt

asia@dekoracjevanilla.pl
dekoracjevanilla@o2.pl
t.662143709 – Kwiaciarnia
t.784329277 – Ewa Sińczak
Ul.Plac Wolności3, Kielce
Godz otwarcia lokalu:
Pn-Pt 9:00-18:00
Sob 10:00-18:00